menu icon

Pro jednotlivce: 1-10 dní

ŽIVOTNÍ KŘIŽOVATKA? VYHOŘENÍ? POTŘEBA ZMĚNY?

Cílovou skupinou tohoto produktu - DOPROVÁZENÍ KE ZMĚNĚ - jsou vyčerpaní, vyhořelí manažeři, ředitelé, podnikatelé v náročných až extrémních životních situacích a lidé z exponovaných profesí, kteří chápou nutnost změny. Ti, kteří na sobě CHTĚJÍ AKTIVNĚ zapracovat, jen teď právě neví, jak a kde začít.

Pomohu Vám najít cestu a způsob, jak vplout do další etapy vašeho nového života. Po relativně krátký čas vám budu velice intenzivní průvodkyní při vaší změně.

Délku doprovázení si můžete vybrat z následujících variant:

RELAX – 1-2 dny

RELAX je nejkratší verze DOPROVÁZENÍ. Zabere Vám pouze 1 den! Kombinace shiatsu masáží, rehabilitace a meditací Vás postaví na nohy! V rámci celostního ošetření si povíme, co o Vás Vaše tělo říká a jak mu pomoci být v kondici. Přijďte zažít 1 den JINAK - jednoduše všemi smysly.

Základní cena je 8000 Kč. Možnost dokoupení gastronomického zážitku a welness.

Při 1-10 denním doprovázení nabízím:

Při 1-10 denním doprovázení vyžaduji aktivní chuť ke změně

Ceník

Úvodní konzultace, ve které si stanovíme délku naší spolupráce a další podrobnosti je zdarma. Cena je stanovena vždy za jeden den a odvíjí se od délky DOPROVÁZENÍ. Viz. jednotlivé produkty.

Co je dobré vědět? Nepodceňujte prosím moto na úvodní stránce tohoto webu.

V procesu změny se velice pravděpodobně setkáte s „bolestí.“ Budete si muset přiznat své nejtemnější obavy, odkrýt nejedno tabu a zbavit se iluzí. Tato proměna vás bude stát spoustu energie. Díky tomu ale v sobě objevíte sílu ke změně.